X BO

X BO

BORA to synonim łatwego i zdrowego gotowania. Dotyczy to także piekarnika parowego BORA X BO. Spełnia on wymagania stawiane profesjonalnym sprzętom gastronomicznym, jednak dzięki łatwej obsłudze jest zaprojektowany do użytku domowego. W celu opracowania piekarnika BORA X BO firma BORA nawiązała współpracę z jednym z liderów rynku urządzeń profesjonalnych.

Tym sposobem BORA zyskała to, co najlepsze z obu światów: wydajność sprzętu profesjonalnego połączoną z wzornictwem klasy premium oraz łatwością obsługi. Dzięki temu BORA X BO staje się prawdziwą ozdobą domu.

X BO to pierwsze profesjonalne urządzenie do użytku domowego, które wprowadza do kuchni prawdziwą lekkość gotowania. BORA X BO to niezwykle wszechstronny wynalazek – łączy w sobie wyciąg oparów, parowar oraz piekarnik ze zintegrowaną funkcją czyszczenia. Umożliwia nie tylko pieczenie, lecz także przede wszystkim przygotowywanie potraw na parze. Zaleta: funkcje gotowania na parze i pieczenia mogą być wykorzystywane zarówno oddzielnie, jak i jednocześnie. Oferuje to więcej możliwości delikatnego przygotowywania żywności. Jedną z cech szczególnych urządzenia jest możliwość pieczenia z uderzeniami pary lub dodatkiem wilgoci. W zależności od wybranego programu urządzenie automatycznie dodaje parę do przyrządzanej potrawy z wstępnie zaprogramowaną częstotliwością. Konieczność otwierania piekarnika w celu podlania pieczeni lub dodania wody do chleba, aby nie wysechł, należy już do przeszłości.

Ustawianie informacji o temperaturze w BORA X BO

BORA X BO: Czyszczenie

BORA X BO: Profesjonalny piekarnik parowy do domu.

BORA X BO: Nowa łatwość gotowania


German Interior jest partnerem handlowym firmy BORA Vertriebs GmbH & Co. KG. oraz BAUFORMAT Kuchen GmbH & Co. KG. W ofercie posiadamy produkty BORA kompaktowe jak S PURE, PURE oraz X PURE jak również systemy modułowe Classic 2.0 oraz Professional 3.0. Piekarnik BORA X BO dopełnia całości stanowiąc nową jakość w kuchni. Produkty BORA instalujemy w doskonałej jakości meblach kuchennych niemieckiej firmy BAUFORMAT