X BO

X BO

Wielofazowe napięcie przyłącza

380–415 V 2N / 3N

Jednofazowe napięcie przyłącza

220–240 V

Częstotliwość

50/60 Hz

Maksymalna moc pobierana

6,1 kW

Zabezpieczenie / przyłącze prądowe dwufazowe

2 x 16 A (połączenie standardowe)

Gabaryty (szer. x głęb. x wys.)

595 x 595 x 580 mm

Zakres regulacji temperatur

30 – 230 °C

Przyłącza wodne

Przyłącze 3/4\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\', wąż odpływowy o średnicy wewnętrznej 19 mm

Masa (włącznie z wyposażeniem / opakowaniem)

62,0 kg

Materiał powierzchni

Szkło

Świeże powietrze i czysty widok

Zachowaj dobrą widoczność przez cały czas: BORA X BO zapobiega Wydostawania się pary po otwarciu drzwi. Jego automatyczny system ekstrakcji pary wciąga parę do tyłu urządzenia przed odblokowaniem i automatycznie otwierając drzwi. Nawet nic nie poczujesz, gdyż specjalny filtr neutralizuje wszelkie zapachy, także rybne.

Prosta obsługa

BORA X BO jest sterowany za pomocą dużego 19-calowego wyświetlacza, który można w razie potrzeby złożyć. Ekran dotykowy po prostu reaguje na dotyk opuszkami palców, tak jak smartfon. Liczne automatyczne programy i intuicyjna nawigacja użytkownika sprawia, że gotowanie jest dziecinnie proste.

Łatwe czyszczenie

Twoja komora piekarnika jest brudna? Nie ma problemu! BORA X BO ułatwi Twoje życie z trzema programami czyszczenia od szybkiego do intensywnego. Nie trzeba go nawet wycierać do sucha! Dwukomorowy wkład czyści komorę piekarnika bez skazy i najmniejszego wysiłku – podobnie jak talerze i filiżanki w Twojej zmywarce!

Najwyższa wydajność / najlepsze rezultaty gotowania

Tak dobre, jak to tylko możliwe: BORA X BO wyróżnia się wyjątkowo jednolitymi efektami pieczenia i  gotowania poprzez optymalną dystrybucję ciepła. Twoje posiłki wyjdą doskonale, nawet jeśli używasz wszystkich trzech poziomów jednocześnie. Na przykład, jeśli pieczesz dużo croissantów jednocześnie na trzech blachach do pieczenia, wszystkie wyjdą równie dobre!

Idealny design

Czarna rama i minimalistyczny design sprawiają, że BORA X BO to dzieło sztuki. Wyświetlacz wykorzystuje imponująco przejrzystą ikonografię i bezproblemowo integruje się w atrakcyjny ogólny obraz, który dodatkowo podkreśla stylowa stal nierdzewna komora piekarnika.

Kontakt w sprawie zakupu:

Formularz zapytaniowy:


  • X BO
  • X BO
  • X BO
  • X BO
  • X BO


German Interior jest partnerem handlowym firmy BORA Vertriebs GmbH & Co. KG. oraz BAUFORMAT Kuchen GmbH & Co. KG. W ofercie posiadamy produkty BORA kompaktowe jak S PURE, PURE oraz X PURE jak również systemy modułowe Classic 2.0 oraz Professional 3.0. Piekarnik BORA X BO dopełnia całości stanowiąc nową jakość w kuchni. Produkty BORA instalujemy w doskonałej jakości meblach kuchennych niemieckiej firmy BAUFORMAT