Bora Professional 3.0

W związku ze zmianą ekspozycji do sprzedaży trafiają  wyciągi PKAS, płyty indukcyjne PKFI11 oraz tepan PKT11 Bora Professional 3.0. Urządzenia posiadają oryginalne opakowania. Nie posiadają żadnych widocznych znaczących uszkodzeń. Oferta obejmuje zestaw składający się z: wyciąg PKAS + dwie płyty indukcyjne bezpolowe PKFI11.

Opcjonalne wersje płyty grzewczej
System wyciągu oparów BORA dostępny jest zarówno w konfiguracji z indukcyjną płytą grzewczą jaki i w połączeniu z płytą elektryczną wyposażoną w konwencjonalne promienniki.

Powiększone pole grzewcze dla brytfanny
Pomiędzy polami grzewczymi znajduje się dodatkowy pierścień grzewczy, którego aktywacja umożliwia równomierne nagrzewanie powiększonego pola grzewczego dla brytfanny o wymiarach 180x410mm.

Aktywacja pola brytfanny
Możliwość włączenia dodatkowego pola grzewczego dla brytfanny.

Aktywacja drugiego pierścienia
Możliwość włączenia drugiego pierścienia grzewczego.

Zabezpieczenie przed dziećmi
Zabezpieczenie przed dziećmi chroni przed niezamierzonym włączeniem płyty grzewczej przez dzieci lub inne niepowołane osoby.

Wyłącznik czasowy pola grzewczego
Wyłącznik czasowy to wyłącznik automatyczny, który umożliwia automatyczne wyłączenie wybranego pola grzewczego po upływie ustawionego czasu.

Minutnik z funkcją timera
Po upływie ustawionego czasu włącza się sygnalizacja wizualna i rozlega się sygnał akustyczny. 

Funkcja pauzy
Funkcja pauzy pozwala w szybki i sprawny sposób wyłączyć tymczasowo wszystkie pola grzewcze. Po dezaktywowaniu tej funkcji urządzenie natychmiast wznowi pracę, uruchamiając pola grzewcze z dotychczasowymi ustawieniami.

Tryb demo
W menu konfiguracyjnym można uruchomić tryb demo, w którym dostępne są wszystkie funkcje urządzenia, za wyjątkiem funkcji nagrzewania płyty grzewczej.

Funkcja zagotowania
Po włączeniu funkcji automatycznego zagotowania pole grzewcze działa przez pewien czas z maksymalną mocą, po czym stopień mocy automatycznie redukowany jest do uprzednio nastawionego poziomu.

  • Professional 2.0
  • Professional 2.0
  • Professional 2.0


German Interior jest partnerem handlowym firmy BORA Vertriebs GmbH & Co. KG. oraz BAUFORMAT Kuchen GmbH & Co. KG. W ofercie posiadamy produkty BORA kompaktowe jak S PURE, PURE oraz X PURE jak również systemy modułowe Classic 2.0 oraz Professional 3.0. Piekarnik BORA X BO dopełnia całości stanowiąc nową jakość w kuchni. Produkty BORA instalujemy w doskonałej jakości meblach kuchennych niemieckiej firmy BAUFORMAT